Livescore

flag

World - Friendlies

16:30 India
Mauritius
0
0
flag

Europe - UEFA Euro Qualification

flag

Europe - UEFA Champions League

flag

Europe - UEFA Europa League

flag

Europe - European Championship

flag

Belgium - Jupiler Pro League

18:00 KRC Genk
Sporting du Pays de Charleroi
0
0
20:00 KV RS Waasland-SK Beveren
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
0
0
20:00 KAS Eupen
KV Oostende
0
0
20:30 Yellow-Red KV Mechelen
Royal Antwerp FC
0
0
flag

Belgium - Tweede Klasse

17:00 Royale Union Saint-Gilloise
KVC Westerlo
0
0
20:30 Oud-Heverlee Leuven
Cercle Brugge KSV
0
0
flag

Belgium - Derde Klasse

flag

Belgium - Coupe de Belgique

15:00 KFC Sint-Lenaarts
KSC Grimbergen
0
0
19:00 RWD Molenbeek
KFC Vigor Wuitens Hamme
0
0
19:00 FC Turnhout
RC Harelbeke
0
0
19:30 KFC Dessel Sport
Koninklijke Sporting Hasselt
0
0
20:00 UR La Louvière Centre
Albert Quévy-Mons
0
0
20:00 Lommel SK
RRC Mormont
0
0
flag

Brazil - Série A

flag

England - Premier League

13:30 Swansea City AFC
Manchester United FC
0
0
16:00 AFC Bournemouth
Watford FC
0
0
16:00 Burnley FC
West Bromwich Albion FC
0
0
16:00 Leicester City FC
Brighton & Hove Albion FC
0
0
16:00 Liverpool FC
Crystal Palace FC
0
0
16:00 Southampton FC
West Ham United FC
0
0
18:30 Stoke City FC
Arsenal FC
0
0
flag

England - FA Cup

13:30 South Shields FC
Bridlington Town AFC
0
0
16:00 Hertford Town FC
Hadleigh United FC
0
0
16:00 Grays Athletic FC
Redbridge FC
0
0
16:00 Long Melford FC
FC Romania
0
0
16:00 Potters Bar Town FC
West Essex FC
0
0
16:00 Barking FC
Saffron Walden Town FC
0
0
16:00 Hayes & Yeading United FC
Brimscombe & Thrupp FC
0
0
16:00 Wolverhampton Casuals FC
Boldmere St. Michaels FC
0
0
16:00 Bromsgrove Sporting FC
Coleshill Town FC
0
0
16:00 Rugby Town AFC
Romulus FC
0
0
16:00 Worcester City FC
Chasetown FC
0
0
16:00 Brocton FC
Gresley FC
0
0
16:00 AFC Wulfrunians
Westfields FC
0
0
16:00 Newcastle Town FC
Evesham United FC
0
0
16:00 Bedworth United FC
Haughmond FC
0
0
16:00 Walsall Wood FC
Tividale FC
0
0
16:00 Colwyn Bay FC
Stocksbridge Park Steels FC
0
0
16:00 Ossett Albion AFC
Droylsden FC
0
0
16:00 Radcliffe FC
Burscough FC
0
0
16:00 Leek Town FC
Cammell Laird FC
0
0
16:00 Alvechurch FC
Hanley Town FC
0
0
16:00 Sporting Khalsa FC
Market Drayton Town FC
0
0
16:00 Shepshed Dynamo FC
Blaby & Whetstone Athletic FC
0
0
16:00 Kirby Muxloe FC
Dunkirk FC
0
0
16:00 Barton Rovers FC
Deeping Rangers FC
0
0
16:00 Staveley Miners Welfare FC
Basford United FC
0
0
16:00 Yaxley FC
Harborough Town FC
0
0
16:00 Holbeach United FC
ON Chenecks FC
0
0
16:00 Arlesey Town FC
Desborough Town FC
0
0
16:00 Newport Pagnell Town FC
Kempston Rovers FC
0
0
16:00 Dereham Town FC
Corby Town FC
0
0
16:00 Wisbech Town FC
Spalding United FC
0
0
16:00 Hinckley AFC
Aylestone Park FC
0
0
16:00 Oadby Town FC
Loughborough Dynamo FC
0
0
16:00 Quorn FC
AFC Mansfield
0
0
16:00 Boston Town FC
Carlton Town FC
0
0
16:00 Bottesford Town FC
Clipstone FC
0
0
16:00 Lincoln United FC
Belper Town FC
0
0
16:00 Soham Town Rangers FC
Cogenhoe United FC
0
0
16:00 Harrogate Railway AFC
Kendal Town FC
0
0
16:00 Tadcaster Albion AFC
Colne FC
0
0
16:00 Scarborough Athletic FC
Marske United FC
0
0
16:00 Hyde United FC
Congleton Town FC
0
0
16:00 Penrith FC
Whitley Bay FC
0
0
16:00 Barnoldswick Town FC
Dunston UTS FC
0
0
16:00 Goole AFC
Newcastle Benfield FC
0
0
16:00 Albion Sports AFC
Newton Aycliffe FC
0
0
16:00 Pickering Town FC
Clitheroe FC
0
0
16:00 Sunderland Ryhope CA FC
Ashington AFC
0
0
16:00 Guisborough Town FC
Shildon AFC
0
0
16:00 Abbey Hey FC
Maine Road FC
0
0
16:00 Consett AFC
Heaton Stannington FC
0
0
16:00 Sheffield FC
Ossett Town FC
0
0
16:00 Parkgate FC
Handsworth Parramore FC
0
0
16:00 1874 Northwich FC
West Didsbury & Chorlton FC
0
0
16:00 Glossop North End AFC
Mossley AFC
0
0
16:00 Ashton Athletic FC
Runcorn Linnets FC
0
0
16:00 Trafford FC
Kidsgrove Athletic FC
0
0
16:00 Pontefract Collieries FC
Skelmersdale United FC
0
0
16:00 Penistone Church FC
Litherland REMYCA FC
0
0
16:00 Bamber Bridge FC
Brighouse Town FC
0
0
16:00 Frickley Athletic FC
Runcorn Town FC
0
0
16:00 Ramsbottom United AFC
Liversedge FC
0
0
16:00 Salisbury FC
Fareham Town FC
0
0
16:00 Guildford City FC
Camberley Town FC
0
0
16:00 Badshot Lea FC
Moneyfields FC
0
0
16:00 Alresford Town FC
Thatcham Town FC
0
0
16:00 Portland United FC
Paulton Rovers FC
0
0
16:00 Brockenhurst FC
Hartley Wintney FC
0
0
16:00 Laverstock & Ford FC
Knaphill FC
0
0
16:00 Binfield FC
Horndean FC
0
0
16:00 Fleet Town FC
AFC Totton
0
0
16:00 Bracknell Town FC
Winchester City FC
0
0
16:00 Andover Town FC
Wimborne Town FC
0
0
16:00 Godalming Town FC
Farnham Town FC
0
0
16:00 Hamworthy United FC
Ascot United FC
0
0
16:00 AFC Portchester
Amesbury Town FC
0
0
16:00 Barnstaple Town FC
Clevedon Town FC
0
0
16:00 Bideford AFC
Wells City FC
0
0
16:00 Greenwich Borough FC
Three Bridges FC
0
0
16:00 Redhill FC
Ashford United FC
0
0
16:00 Eynesbury Rovers FC
Peterborough Sports FC
0
0
16:00 Birstall United FC
Cleethorpes Town FC
0
0
16:00 Southend Manor FC
Gorleston FC
0
0
16:00 Grimsby Borough FC
Leicester Road FC
0
0
16:00 Bridport FC
Street FC
0
0
16:00 Taunton Town FC
Larkhall Athletic FC
0
0
16:00 Bridgwater Town FC
Brislington FC
0
0
16:00 Cadbury Heath FC
Yate Town FC
0
0
16:00 Hengrove Athletic FC
Bodmin Town FC
0
0
16:00 Willand Rovers FC
Bristol Manor Farm FC
0
0
16:00 Odd Down AFC
Mangotsfield United FC
0
0
16:00 Tavistock AFC
Shaftesbury FC
0
0
16:00 Hollands & Blair FC
Crowborough Athletic FC
0
0
16:00 Pagham FC
Sittingbourne FC
0
0
16:00 Cockfosters FC
Holmer Green FC
0
0
16:00 Whyteleafe FC
Erith Town FC
0
0
16:00 Carshalton Athletic FC
Walton & Hersham FC
0
0
16:00 Colliers Wood United FC
Shoreham FC
0
0
16:00 Haywards Heath Town FC
South Park FC
0
0
16:00 Highmoor Ibis FC
North Leigh FC
0
0
16:00 Hanwell Town FC
Longlevens AFC
0
0
16:00 Chipping Sodbury Town FC
Bishops Cleeve AFC
0
0
16:00 Leighton Town FC
Tuffley Rovers FC
0
0
16:00 Leverstock Green FC
Aylesbury United FC
0
0
16:00 Southall FC
Hadley FC
0
0
16:00 Uxbridge FC
Thame United FC
0
0
16:00 Aylesbury FC
Cirencester Town FC
0
0
16:00 Sutton Common Rovers FC
Eastbourne Town FC
0
0
16:00 Corinthian Casuals FC
Hythe Town FC
0
0
16:00 Chertsey Town FC
Horsham FC
0
0
16:00 Steyning Town FC
Phoenix Sports FC
0
0
16:00 Herne Bay FC
Chessington & Hook United FC
0
0
16:00 Lewes FC
Newhaven FC
0
0
16:00 Croydon FC
Faversham Town FC
0
0
16:00 Sheppey United FC
Hastings United FC
0
0
16:00 Tunbridge Wells FC
CB Hounslow United FC
0
0
16:00 Chipstead FC
Horley Town FC
0
0
16:00 Walton Casuals FC
Molesey FC
0
0
16:00 Deal Town FC
Glebe FC
0
0
16:00 Ramsgate FC
Hanworth Villa FC
0
0
16:00 East Grinstead Town FC
VCD Athletic FC
0
0
16:00 East Preston FC
Thamesmead Town FC
0
0
16:00 Banstead Athletic FC
Loxwood FC
0
0
16:00 Haverhill Rovers FC
Heybridge Swifts FC
0
0
16:00 Framlingham Town FC
Mildenhall Town FC
0
0
16:00 Clapton FC
Norwich United FC
0
0
16:00 Newmarket Town FC
Ware FC
0
0
16:00 Tower Hamlets FC
Takeley FC
0
0
16:00 Stowmarket Town FC
Romford FC
0
0
16:00 Brantham Athletic FC
Cheshunt FC
0
0
16:00 Canvey Island FC
Witham Town FC
0
0
16:00 AFC Hornchurch
Brentwood Town FC
0
0
16:00 Bedford Town FC
Swaffham Town FC
0
0
16:00 Wellingborough Town FC
AFC Rushden & Diamonds
0
0
16:00 Saint Margaretsbury FC
Hullbridge Sports FC
0
0
16:00 Bury Town FC
Tilbury FC
0
0
16:00 Maldon & Tiptree FC
Waltham Abbey FC
0
0
16:00 Bowers & Pitsea FC
Haringey Borough FC
0
0
16:00 AFC Sudbury
Aveley FC
0
0
16:00 Ilford FC
Haverhill Borough FC
0
0
16:00 Chalfont St Peter AFC
Beaconsfield Town FC
0
0
16:00 Baldock Town FC
North Greenford United FC
0
0
16:00 Ashford Town (Middlesex) FC
Wembley FC
0
0
16:00 Colney Heath FC
Shortwood United AFC
0
0
16:00 Swindon Supermarine FC
Northwood FC
0
0
16:00 Kidlington FC
Wantage Town FC
0
0
16:00 Flackwell Heath FC
Didcot Town FC
0
0
16:00 Slimbridge AFC
Cinderford Town FC
0
0
16:00 Great Yarmouth Town FC
Basildon United FC
0
0
flag

France - Ligue 1

17:00 Olympique Lyonnais
FC Girondins de Bordeaux
0
0
20:00 Montpellier HSC
RC Strasbourg Alsace
0
0
20:00 OGC de Nice Côte d'Azur
En Avant Guingamp
0
0
20:00 Stade Rennais FC 1901
Dijon Football Côte d'Or
0
0
20:00 AS Saint-Étienne
Amiens SC
0
0
20:00 ES Troyes AC
FC Nantes
0
0
flag

Germany - Bundesliga

15:30 TSG 1899 Hoffenheim
SV Werder Bremen
0
0
15:30 Hertha BSC
VfB Stuttgart
0
0
15:30 Hamburger SV
FC Augsburg
0
0
15:30 1. FSV Mainz 05
Hannover 96
0
0
15:30 VfL Wolfsburg
BV Borussia 09 Dortmund
0
0
18:30 FC Schalke 04
RB Leipzig
0
0
flag

India - Indian Super League

flag

Italy - Serie A

18:00 Juventus FC
Cagliari Calcio
0
0
20:45 Hellas Verona FC
SSC Napoli
0
0
flag

Netherlands - Eredivisie

18:30 FC Twente '65
VVV Venlo
0
0
19:45 AZ
ADO Den Haag
0
0
20:45 SC Heerenveen
Heracles Almelo
0
0
flag

Netherlands - Jupiler League

flag

Portugal - Primeira Liga

17:00 CD Tondela
GD Estoril Praia
0
0
19:15 Vitória SC
Sporting Clube de Portugal
0
0
21:30 Sport Lisboa e Benfica
CF Os Belenenses
0
0
flag

Spain - Primera Division

18:15 RC Celta de Vigo
Real Sociedad de Fútbol
0
0
20:15 Girona FC
Club Atlético de Madrid
0
0
22:15 Sevilla FC
RCD Espanyol de Barcelona
0
0